Atgriešana

Pēc pasūtījuma saņemšanas patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā atkāpties no mūsu interneta veikalā noslēgtā līguma, nenorādot atkāpšanās iemeslu, un atgriezt iegādāto preci.

Lai atgrieztu preci, ir jānosūta attiecīga satura vēstule uz e-pasta adresi: info@flavor.lv, norādot Pasūtījuma numuru un Pasūtītāja vārdu.

Interneta veikalā iegādātā prece ir jāatgriež vēlākais 7 (septiņu) dienu laikā pēc paziņojuma par līguma izbeigšanu nosūtīšanas.

Atgrieztajai precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un tā nedrīkst būt lietota. Atgriežot sūtījumu, tam jāpievieno rēķina kopija.

Pēc Jūsu atgrieztās preces saņemšanas nauda tiks pārskaitīta atpakaļ uz to pašu bankas kontu, no kura tika veikta preces/preču apmaksa, vēlākais 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža. Pasta izdevumi netiek atlīdzināti, izņemot gadījumā, ja prece neatbilda Jūsu pasūtījumam.

Gadījumā, ja piegādātā prece neatbildīs Jūsu pasūtījumam, 48 stundu laikā nosūtīsim Jums pasūtīto preci, turklāt Jums būs tiesības paturēt arī iepriekš saņemto preci.