Līguma nosacījumi

Līguma nosacījumi

Šie tirdzniecības darījumu vispārīgie nosacījumi tiek piemēroti visiem patērētāju pirkumiem, kas izdarīti mūsu interneta portālā FLAVOR.LV.
Nospiežot taustiņu “Pirkt”, Jūs apstiprināt savu piekrišanu zemāk norādītajiem pirkuma, samaksas un piegādes nosacījumiem, kas tiek piemēroti starp mums un Jums, t.i., pasūtītāju noslēgtajām līgumattiecībām.
Līguma valodas ir angļu, latviešu un krievu valoda.

1. Vispārīgā informācija
1.1. „Flavor Extra” SIA (turpmāk saukts “Pārdevējs”) ir pakalpojuma sniedzējs, kura izveidotais interneta veikals http://flavor.lv sniedz pakalpojuma izmantotājam preču pārdošanas pakalpojumus.
1.2. Klients ir pakalpojuma izmantotājs, kas interneta veikalā http://flavor.lv ir noformējis pasūtījumu un identificējies, norādot pasūtījumā savus personas datus (turpmāk saukts „Pircējs”).
1.3. „Flavor Extra” SIA ir tiesības vienpusēji mainīt Lietošanas nosacījumus un jebkurā laikā izdarīt izmaiņas Interneta veikala piedāvātajos pakalpojumos, turklāt firmai nav pienākuma rakstiski informēt pakalpojuma izmantotāju par šādām izmaiņām.

2. Pakalpojuma izmantotājs
2.1. Pircējs apliecina, ka pirms pirkuma izdarīšanas viņš ir iepazinies ar interneta veikala flavor.lv Lietošanas nosacījumiem un tiem piekrīt.

3. Cenas
3.1. Interneta veikalā visas cenas ir norādītas euro.
3.2. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem palielināt vai samazināt interneta veikalā piedāvāto preču cenas.

4. Prece
4.1. Interneta veikalā redzamo preču pieejamība var mainīties atkarībā no noliktavas stāvokļa vai tehniskiem bojājumiem interneta veikala programmatūrā.
4.2. Gadījumā, ja pasūtītās preces noliktavā nav, interneta veikala darbinieks sazināsies ar Jums un piedāvās aizstāt pasūtīto preci ar tai līdzvērtīgu preci vai atgriezt pircēja samaksāto summu uz to pašu bankas kontu, no kura veikts maksājums par attiecīgo preci. Summa tiek atgriezta vēlākais 7 (septiņu) darba dienu laikā.
4.3. Interneta veikalā esošo preču daudzums tiek pastāvīgi kontrolēts.

5. Reģistrācija un preču iegāde
5.1. Iesakām pirkumu veikšanai piereģistrēties kā interneta veikala lietotājam. Reģistrēšanās process ir ļoti vienkāršs un ērts. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nodrošināta pieeja „Personiskajam kontam”, kur jebkurā brīdīt Jūs varat pārbaudīt savu pirkumu statusu. Tāpat mūsu veikalā ir paredzētas dāvanas un atlaižu sistēma, kas tiek piedāvāta vienīgi reģistrētiem klientiem.
• Atveriet jums iepatikušās preces lapu, uzklikšķiniet uz taustiņa „Pirkt”, un prece tiks pievienota Jūsu pirkumu sarakstam.
• Ja vairāk neko nevēlaties pirkt, tad uzklikšķiniet uz taustiņa „Noformēt pirkumu”, bet ja vēlaties pievienot pirkumu grozā vēl citas preces, tad uzklikšķiniet uz taustiņa „Atpakaļ”. „Pirkumu groza” lapā Jūs varat mainīt pērkamo preču daudzumu vai dzēst nejauši pievienotu preci no pirkumu groza. Mainot pirkumu grozā esošo preču daudzumu, pēc vajadzīgā daudzuma ievadīšanas uzklikšķiniet uz taustiņa „Veikt pārrēķinu” Pēc tam uzklikšķiniet uz taustiņa „Noformēt pasūtījumu”.
• Tālāk Jums jāaizpilda personas datu forma:
• Saņēmēja pilns vārds, tēva vārds un uzvārds.
• E-pasts – adrese, uz kuru tiks nosūtīta visa informācija saistībā ar Jūsu pasūtījumu.
• Adrese – saņēmēja adrese. Norādīt pilnu adresi, t.sk. pasta indeksu. Ja izvēlaties saņemt pasūtījumu pakomātā, tad no sarasta jāizvēlas piegādes vieta.
• Tālruņa numurs saziņai ar Jums, ja sūtījumu vēlaties saņemt „Pakomātā”. Uz šo tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņā ar pakomāta durvju kodu. Tālruņa numurs tiks norādīts arī uz pakas, un nepieciešamības gadījumā pasta iestāde var to izmantot, lai sazinātos ar Jums. Ja esat reģistrēts lietotājs un, ienākot interneta veikalā, esat izmantojis savu Lietotāja vārdu, tad Jūsu dati tiks norādīti automātiski. Vēlreiz pārbaudiet datu pareizību. Pārliecinieties, lai pasūtījumā būtu norādītas visas preces, ko vēlaties pasūtīt. Uzmanīgi pārbaudiet piegādes adreses un kontakttālruņa pareizību. Pēc tam uzklikšķiniet uz taustiņa „Tālāk”.
• Izvēlieties „Piegādes veidu” – Omniva Past vai Omniva pakomāts – un uzklikšķiniet uz taustiņa „Tālāk”.
• Nākamajā lapā izvēlieties Jums ērtāko samaksas veidu.
• Uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta elektroniskā vēstule ar pasūtījuma apstiprinājumu un rēķins.

6. Piegādes veids
6.1. Noformējot pasūtījumu, lai izvairītos no piegādes kavējumiem un pārpratumiem preces piegādē, īpaši rūpīgi jāaizpilda kontaktinformācijas sadaļa. Pārdevējs neatbild par sūtījumu piegādes aizkavēšanos, ja, noformējot pasūtījumu, pircējs ir norādījis nepareizus datus.
6.2. Latvijas teritorijā preču piegāde tiek veikta ar Omniva vai Omniva pakomātu (Post24) starpniecību.
6.3. Ārpus Latvijas teritorijas preču piegāde tiek veikta ar Omniva Post starpniecību, nodrošinot sūtījuma izsekošanas iespēju.
6.4. Visas noliktavā esošās preces tiek izsūtītas 1-2 darbadienu laikā.

7. Līguma izbeigšana
7.1. Pēc pasūtījuma saņemšanas patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā atkāpties no mūsu interneta veikalā noslēgtā līguma, nenorādot atkāpšanās iemeslu, un atgriezt iegādāto preci.
7.2. Lai atgrieztu preci, ir jānosūta attiecīga satura vēstule uz e-pasta adresi: info@flavor.lv, norādot Pasūtījuma numuru un Pasūtītāja vārdu.
7.3. Interneta veikalā iegādātā prece ir jāatgriež vēlākais 7 (septiņu) dienu laikā pēc paziņojuma par līguma izbeigšanu nosūtīšanas. Atgrieztajām precēm ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un tās nedrīkst būt lietotas. Atgriežot sūtījumu, tam jāpievieno rēķina kopija.
7.4. Pēc Jūsu atgrieztās preces saņemšanas nauda tiks pārskaitīta atpakaļ uz to pašu bankas kontu, no kura tika veikta preces apmaksa, vēlākais 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža. Pasta izdevumi netiek atlīdzināti, izņemot gadījumā, ja prece neatbilda Jūsu pasūtījumam.

8. Garantija un nosacījumi
8.1. „Flavor Extra” SIA ir atbildīga par iespējamajiem defektiem no brīža, kad prece tikusi Jums nodota.
8.2. Garantija uz attiecīgo preci nav spēkā, ja:
• Prece ir bojāta pircēja vainas dēļ (mehāniski bojājumi).
• Defekts ir radies preces nepareizas lietošanas rezultātā.
8.3. Ja tiek atgriezta brāķēta prece, tad firma apņemas to saremontēt un atgriezt Jums 15 dienu laikā. Ja tiks atzīts, ka preces remonts nav lietderīgs, tad mēs nosūtīsim Jums jaunu preci.
8.4. Iestājoties garantijas gadījumam, Jums ir pienākums nosūtīt mums attiecīga satura vēstuli uz e-pasta adresi: info@flavor.lv, norādot Pasūtītāja vārdu un Pasūtījuma numuru.

9. Pretenziju iesniegšana
• Pasūtītājam ir tiesības divu gadu laikā no pirkuma dienas iesniegt pretenzijas par preci vai pakalpojumu, ja prece vai pakalpojums neatbilst līguma nosacījumiem.
• Pretenzijas iesniedzējam ir jābūt pirkumu apstiprinošam dokumentam (pirkuma čeks), uz kura pamata pircējs var pierādīt pirkuma datumu. Pircējam ir pienākums paziņot pārdevējam par preces neatbilstību līguma noteikumiem 1 mēneša laikā pēc neatbilstības atklāšanas.
• Neatbilstību nosaka pārdevējs vai ražotājs. Atgriežot neatbilstošu preci, tā jāatgriež tādā komplektācijā un daudzumā, kādā prece tika pircējam piegādāta. Ja no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas, par kuru patērētājs iesniedz pretenziju, ir pagājis mazāk nekā seši mēneši, preces defektācijas un ekspertīzes izmaksas sedz pārdevējs. Ja ir pagājuši seši mēneši, tad patērētājam ir pienākums pierādīt līguma nosacījumiem neatbilstības faktu. Pārdevējs neatbild par preces iespējamajiem trūkumiem, par kuriem pircējs bija informēts līguma slēgšanas brīdī, vai par trūkumiem, kas radušies preces nepareizas lietošanas vai nepareizas apkopes dēļ.
• Visas pretenzijas tiek risinātas Latvijas Republikā spēkā esošajos tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
• Ja pārdevējs vai pircējs nespēj atrast piemērotu risinājumu, tad pircējam ir tiesības vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

10. Personas dati un to apstrāde
10.1. Visi klienta personas dati, kas nonākuši firmas rīcībā sakarā ar interneta veikala apmeklējumu un pirkuma veikšanu, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju.
10.2. Personas datu ieguves avots ir klienta attiecību nodibināšana, noformējot pasūtījumu interneta veikalā flavor.lv.
10.3. Personas dati (vārds, kontakttālrunis) tiek nodoti Jūsu izvēlētajam uzņēmumam, kas sniedz kurjerpakalpojumus.
10.4. „Flavor Extra” SIA apņemas nenodot personas datus nepiederošām personām.
10.5. Jums ir tiesības pārbaudīt savus personas datus, kas reģistrēti mūsu interneta veikalā, un lūgt tos mainīt vai dzēst.
10.6. Pakalpojumu izmantotājs piekrīt, ka „Flavor Extra” SIA nosūta pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pasta adresi, kas norādīta, noformējot pasūtījumu.
10.7. Reģistrējoties par interneta veikala flavor.lv lietotāju, Jūs piekrītat saņemt piedāvājumus uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. No piedāvājumu saņemšanas Jūs varat atteikties interneta veikala lietotāja konta lapā.

Flavor Extra SIA novēl Jums patīkamus pirkumus mūsu interneta veikalā www.flavor.lv.